Kyocera TK-8345C/TONER-KIT CYAN
Symbol: Kyocera Toner TK-8345C 1T02L7C
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 423.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kyocera Toner TK-8345C 1T02L7C
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 423.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Model | Oryginalny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | TASKalfa 2552ci |
| Głębokość produktu | 605 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 630mm |
| Wysokość | 75mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/