Kyocera TK-8115Y/TONER-KIT YELLOW
Symbol: Kyocera TK-8115Y 1T02P3ANL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 325.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kyocera TK-8115Y 1T02P3ANL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 325.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kompatybilność | ECOSYS M8124cidn, ECOSYS M8130cidn |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 103mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 603mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/