Kyocera Kyocera Toner TK-8545Y 1T02YMANL0 Yellow 20000
Symbol: Kyocera Toner TK-8545Y 1T02YMA
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 641.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kyocera Toner TK-8545Y 1T02YMA
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 641.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 20000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | TASKalfa 4054ci |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 630mm |
| Wysokość | 80mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/