Kyocera Kyocera Toner TK-5280Y 1T02TVANL0 11000 Yellow
Symbol: Kyocera Toner TK-5280Y 1T02TVAN
Dostępność: Średnia dostępność 34 szt.
Cena: 878.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kyocera Toner TK-5280Y 1T02TVAN
Dostępność: Średnia dostępność 34 szt.
Cena: 878.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 11000 stron(y) |
| Kompatybilność | M6235cidn/M6635cidn/P6235cdn |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 140mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/