Kyocera KYOCERA Toner TK-5230C 1T02R9CNL0 Oryginalny Cyjan
Symbol: Kyocera TK-5230C 1T02R9CNL0
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 446.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kyocera TK-5230C 1T02R9CNL0
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 446.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2200 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kompatybilność | ECOSYS M5521cdw, ECOSYS M5521cdn |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 80mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/