Kyocera KYOCERA TK-5140M kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: Kyocera Toner TK-5140M 1T02NRBN
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 477.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kyocera Toner TK-5140M 1T02NRBN
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 477.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 5000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | ECOSYS M6030cdn, ECOSYS M6530cdn, ECOSYS P6130cdn |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 313mm |
| Długość | 113mm |
| Wysokość | 140mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/