Kingston Dysk SSD Kingston KC3000 (1TB; M.2 2280; PCIe 4.0 x4 NVMe; SKC3000S/1024G)
Symbol: SKC3000S/1024G
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 914.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SKC3000S/1024G
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 914.00
| Specyfikacja | |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe | Tak |
| Losowy odczyt (4KB) | 450000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1800000 h |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Losowy zapis (4KB) | 900000 IOPS |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7000 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Rodzaj kontrolera | Phison E18 |
| Prędkość zapisu nośnika | 3900 MB/s |
| Współczynnik TBW | 400 |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,005 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 2,7 W |
| Średnie zużycie mocy | 0,34 W |
| Pobór mocy (zapis) | 4,1 W |
| Waga produktu | 7 g |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 2,21 mm |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 130mm |
Kingston Technology International Ltd / Kingston Digital International Ltd
Blanchardstown Road North
D15PEC Dublin
Ireland
productsafety@kingston.ie