Kensington Kensington Filtr prywatyzujący do Surface Laptop Go 1/2/3, zaciemniający z 2 boków, zakładany
Symbol: 628976
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 234.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 628976
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 234.00
| Specyfikacja | |
| Format obrazu | 3:2 |
| Kompatybilność | Surface Laptop Go; Surface Laptop Go 2; Surface Laptop Go 3 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 31,5 cm (12.4") |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Waga wraz z opakowaniem | 166 g |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 5 mm |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 383 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 273 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,84 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 63 mm |
| Szerokość | 10mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 600mm |