ART Uchwyt biurkowy gazowy do 1 monitora LED/LCD 17-45 cali L-35HD 1-15KG 1xUSB-A 1xUSB-C 3.0 HEAVY DUTY
Symbol: RAMM L-35HD
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 221.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RAMM L-35HD
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 221.00
Uchwyt biurkowy gazowy do 1 monitora LED/LCD 17-45" ART:
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 cm |
| Przekątna ekranu (maks.) | 45 cm |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Srebrny Szary |
| Wymiary |
215-505x115-600 |
| Pozostałe parametry |
Zestaw śrub do montażu |
| Oznaczenia | |