KRUX Zestaw wentylatorów KRUX Lunar ARGB KIT 3x120 MM
Symbol: KRX0068
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 104.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KRX0068
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 104.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Złącze wentylatora | 3-pin + 3-pin |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Model | Wentylator |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Prędkość obrotowa (max) | 1200 RPM |
| Napięcie znamionowe wentylatora | 12 V |
| Napięcie LED | 5 V |
| System przeciwibracyjny | Tak |
| Szerokość | 152mm |
| Długość | 134mm |
| Wysokość | 110mm |