KRUX Obudowa Krux Atron (KRXD017)
Symbol: KRXD017
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 310.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KRXD017
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 310.00
| Specyfikacja | |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Boczne okno | Tak |
| Model | PC |
| Materiały | Metal |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Układ | Midi Tower |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Maksymalna długość kart graficznych | 42 cm |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie |
| Lokalizacja oświetlenia | Tylne |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Głębokość produktu | 445 mm |
| Wysokość produktu | 442 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Ramka combo na dysk HDD/SSD | Nie |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Wejście/wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 240 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 490mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 500mm |
• Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów.
• Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym.
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.