ASUS Kabel Asus ROG Equalizer 12V-2x6 PCIe
Symbol: 90YE00BN-B0QA00
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 252.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90YE00BN-B0QA00
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 252.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Zasilacz (PSU) |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 1 | PCI-E (16-pin) |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | PCI-E x16 (Gen 4.0) |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 0,75 m |
| Waga produktu | 200 g |
| Wysokość opakowania | 36 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 254 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 260 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 60mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu