INTENSO Dysk SSD Intenso Top 2.5" 1TB SATA III MLC 3812460
Symbol: 3812460
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 616.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3812460
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 616.00
| Specyfikacja | |
| Losowy odczyt (4KB) | 133120 IOPS |
| Interfejs | SATA III |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 128000 IOPS |
| Typ pamięci | MLC |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 33 g |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 178mm |
| Długość | 119mm |
| Wysokość | 27mm |