IIYAMA Monitor 25 cali GB2791QSU-B1 0.6ms,DP,2xHDMI 2.1 ,320Hz, Fast IPS, WQHD,350 cd/m2, USB HUB x4 (2x Type-A, 2x Type-C), G-SYNC co
Symbol: GB2791QSU-B1
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 1218.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GB2791QSU-B1
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 1218.00
Monitor G-MASTER GB2791QSU-B1
Kontroluj grę z 320Hz GB2791QSU Gold Phoenix
Monitor Gold Phoenix pozwoli Ci wspiąć się na wyżyny Twoich gamingowych możliwości. Wyposażony w najnowsze technologie, w tym FreeSync Premium, 27 Gold Phoenix oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 320Hz i oszałamiający czas reakcji 0.6ms MPRT, dzięki czemu Twój sprzęt nigdy Cię nie spowolni.
Matryca Fast IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu, a możliwość regulacji jasności i ciemnych odcieni za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą widoczność w zacienionych obszarach. Dzięki stopce z regulacją wysokości zadbasz o swój komfort podczas gamingowych maratonów dopasowując położenie ekranu do swoich potrzeb.
320Hz & 0.6ms MPRT
Dzięki częstotliwości odświeżania 320Hz i czasowi reakcji 0.6ms MPRT moc jest zawsze z Tobą! Podejmuj decyzje w ułamku sekundy i bądź pewien, że obraz wyświetlany na ekranie jest zawsze płynny i wyraźny.
Zgodny z NVIDIA G-SYNC
Odblokuj ultrapłynną rozgrywkę bez rozrywania ekranu z NVIDIA G-SYNC, technologią synchronizującą kartę graficzną pod kątem gładkiego ruchu, redukcji zacięć i krystalicznie wyraźnej akcji.
Black Tuner
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
G-Master |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji MPRT | 0.6 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 320 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 550 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 2 x USB (Type C) 1 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | WEEE REACH RoHS EAC CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 24 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 313 mm |
| Szerokość | 612 mm |
| Głębokość | 403.5 mm |
| Waga | 4 kg |
| Waga z podstawą | 5.8 kg |
| Oznaczenia | |
IIYAMA Corporation
2-3-2 Otemachi
100004 Tokyo
Japan
sales@iiyama.com