Hewlett-Packard Wkład HP nr 646A HP646A HP 646A Żółty Gelb (CF032A)
Symbol: CF032A
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 488.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CF032A
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 488.00
| Specyfikacja | |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 12% |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kod OEM | CF032A |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12500 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Segment HP | Dom, Domowe biuro |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość | 1 szt. |
| Kompatybilność | Tonery HP 646 są kompatybilne z: |
| Głębokość produktu | 164 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 214 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 27 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 70% |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,84 kg |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 214 mm |
| Głębokość opakowania | 164 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Waga brutto palety | 123,5 g |
| Produktów na palecie | 56 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 18 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 90 szt. |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 20 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga palety (UE) | 123,5 g |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1009 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1170 x 800 x 1005 mm |
| Produkty na paletę (UE) | 56 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 14 szt. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820845 |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 391mm |
| Wysokość | 165mm |