Hewlett-Packard Tusz HP czarny HP 991X, HP991X=M0K02AE, 20000 st
Symbol: M0K02AE
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 926.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M0K02AE
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 926.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | M0K02AE |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 20000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Model | Oryginalny |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 375 ml |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów HP 991 PageWide: HP PageWide 755, 774, 779 HP PageWide Pro 750, 772, 777 |
| Głębokość produktu | 48,2 mm |
| Waga produktu | 670 g |
| Szerokość produktu | 217,2 mm |
| Wysokość produktu | 99,2 mm |
| Wysokość opakowania | 99,2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 720 g |
| Głębokość opakowania | 48,2 mm |
| Szerokość opakowania | 217,2 mm |
| Wymiary palety | 1219,2 x 1016 x 1934 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 105 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 12 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 15 szt. |
| Warstwy na paletę | 7 szt. |
| Waga brutto palety | 969,4 g |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 8,9 g |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122352301, 199764688897, 199764688903, 199485042770, 199764688910, 199764688927, 199764688934, 199251972751 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 51mm |
| Wysokość | 224mm |