Hewlett-Packard Tusz HP czarny HP 912XL, HP912XL=3YL84AE, 825 str.
Symbol: 3YL84AE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 199.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3YL84AE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 199.00
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-pro-m453-m454-series/model/19203830?sku=W1Y45A ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06225509.pdf |
| Zawartość opakowania | 1 wkład |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 21,7 ml |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 825 stron(y) |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów atramentowych HP 912: HP OfficeJet 8010e, 8013, 8015 HP OfficeJet Pro 8020e, 8023 |
| Szerokość produktu | 106 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 60 g |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Głębokość opakowania | 44 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 80 g |
| Szerokość opakowania | 106 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545638548, 192545638562, 192545638579, 192545638555, 192545638586 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABT) 192545638548; (ABY) 192545638562; (ACQ) 192545638579; (B19) 192545638555; (BAZ) 192545638586 |
| Szerokość | 109mm |
| Długość | 49mm |
| Wysokość | 115mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Nie wdychać oparów.
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.