Activejet Activejet AH-913MR Tusz (zamiennik HP 913 F6T78AE; Premium; 45 ml; czerwony)
Symbol: AH-913MR
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AH-913MR
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność kolorowego tuszu | 45 ml |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Zastępuje | HP |
| Kod OEM | HP 913 F6T78AE |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność | HP PageWide: 352dw, 377dw. HP PageWide Pro: 452dw, 452dwt, 477dw, 477dwt MFP. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zgodne rodzaje atramentów | 913 F6T78AE |
| Technologia | Refurbished |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Wersja | Premium |
| Klasa | A+ |
| Notka dotycząca wydajności strony | +15% print more than OEM |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 100mm |
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.
• Tusz należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.