Hewlett-Packard HP Wkład z atramentem błękitnym DesignJet 730 o pojemności 300 ml
Symbol: P2V68A
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 778.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P2V68A
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 778.00
| Specyfikacja | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 17 szt. |
| Inne zwrot(y) wskazujące rodzaj zagrożenia w UE | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 40 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Waga produktu | 450 g |
| Szerokość produktu | 283 mm |
| Głębokość produktu | 41 mm |
| Wysokość produktu | 118 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Segment HP | Biznes |
| Kod OEM | P2V68A |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | Drukarka HP DesignJet serii T1700 |
| Waga wraz z opakowaniem | 510 g |
| Szerokość opakowania | 283 mm |
| Wysokość opakowania | 118 mm |
| Głębokość opakowania | 41 mm |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 298 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 132 mm |
| Szerokość brutto palety | 101,6 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 102 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 218 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga palety | 304,4 kg (671 funtów) |
| Długość brutto palety | 121,9 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1016 x 1219,2 x 919,5 mm (40 x 48 x 36.2") |
| Waga brutto palety | 304,4 kg |
| Produktów na palecie | 510 szt. |
| Wysokość brutto palety | 91,9 cm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,81 kg |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 115mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.