Hewlett-Packard HP Purpurowy wkład atramentowy 727 DesignJet 300 ml
Symbol: F9J77A
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 877.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: F9J77A
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 877.00
| Specyfikacja | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 17 szt. |
| Inne zwrot(y) wskazujące rodzaj zagrożenia w UE | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 10 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Wysokość produktu | 118 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Głębokość produktu | 41 mm |
| Szerokość produktu | 283 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kompatybilność | Drukarki HP DesignJet seria T920, drukarki HP DesignJet seria T1500, drukarki HP DesignJet serii T930, drukarki HP DesignJet seria T1530, urządzenia wielofunkcyjne HP DesignJet seria T2530, urządzenia wielofunkcyjne HP DesignJet seria T2500 eMFP |
| Wysokość opakowania | 118 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 490 g |
| Głębokość opakowania | 41 mm |
| Szerokość opakowania | 283 mm |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Waga palety | 248 kg (546.8 funtów) |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1016 x 1219,2 x 919,5 mm (40 x 48 x 36.2") |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,71 kg |
| Waga brutto palety | 248 kg |
| Szerokość brutto palety | 101,6 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 218 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produktów na palecie | 510 szt. |
| Wysokość brutto palety | 91,9 cm |
| Długość brutto palety | 121,9 cm |
| Wymiary palety | 1016 x 1219,2 x 919,48 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 132 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 298 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 102 szt. |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 40mm |