Hewlett-Packard HP Czarny fotograficzny wkład atramentowy 727 DesignJet 300 ml
Symbol: F9J79A
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 864.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: F9J79A
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 864.00
| Specyfikacja | |
| Inne zwrot(y) wskazujące rodzaj zagrożenia w UE | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 40 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 17 szt. |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Głębokość produktu | 41 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Wysokość produktu | 118 mm |
| Szerokość produktu | 283 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Drukarki HP DesignJet seria T920, drukarki HP DesignJet seria T1500, drukarki HP DesignJet serii T930, drukarki HP DesignJet seria T1530, urządzenia wielofunkcyjne HP DesignJet seria T2530, urządzenia wielofunkcyjne HP DesignJet seria T2500 eMFP |
| Głębokość opakowania | 41 mm |
| Wysokość opakowania | 118 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 490 g |
| Szerokość opakowania | 283 mm |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Szerokość brutto palety | 101,6 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Wymiary palety | 1016 x 1219,2 x 919,48 mm |
| Waga brutto palety | 248 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 102 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Produktów na palecie | 510 szt. |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1016 x 1219,2 x 919,5 mm (40 x 48 x 36.2") |
| Waga palety | 248 kg (546.8 funtów) |
| Długość brutto palety | 121,9 cm |
| Wysokość brutto palety | 91,9 cm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,71 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 218 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 132 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 298 mm |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 40mm |