Hewlett-Packard HP 250R G10 Core 5 120U 15.6"FHD 250nits AG 16GB DDR5 5200 SSD512 Iris Xe Cam1080p 41Wh W11Pro Turbo Silver 3Y OnSite
Symbol: D4TJ1ET
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3323.00
Symbol: D4TJ1ET
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3323.00
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-pro-mfp-4301-4303dw-fdn-fdw-printer-series/model/38348035?sku=5HH64F&serialnumber=5HH64F ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-publ |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba wątków | 12 |
| Model procesora | 120U |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,8 GHz |
| Maksymalna moc turbo | 55 W |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Generacja procesora | Intel Core (Series 1) |
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,4 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 0,9 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5 GHz |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5200 MT/s |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Nazwa koloru | Turbo silver |
| Typ produktu | Laptop |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 45 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Waga produktu | 1,59 kg |
| Szerokość produktu | 359,8 mm |
| Głębokość produktu | 236 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,17 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,57 cm |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8852BE-VT |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Głębokość opakowania | 483 mm |
| Szerokość opakowania | 69 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ matrycy | SVA |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 39,6 cm |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 45% |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Narrow Border |
| Paleta barw | 45% |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie próbne | McAfee Online Protection 30-day trial |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Niski halogen | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Waga baterii/akumulatora | 190 g |
| Pojemność baterii | 41 Wh |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Nazwa koloru klawiatury | Flint opaque |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Kod unspsc | 43211503 |
| Typ modułu pamięci | SODIMM |
| Gwarancja producenta | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP Connection Optimizer | Tak |
| HP Support Assistant | Tak |
| HP Smart AC Adapter | Tak |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196068332570, 196068332587, 196068323264, 196068332594 |
| Segment HP | Biznes |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 483mm |
| Długość | 68mm |
| Wysokość | 305mm |