Hewlett-Packard HP 05X zestaw 2 oryginalnych wkładów z czarnym tonerem LaserJet XL
Symbol: CE505XD
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 1223.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CE505XD
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 1223.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 13000 stron(y) |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 35% |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 2 |
| Ilość sztuk | 2 |
| Waga produktu | 2 kg |
| Szerokość produktu | 344 mm |
| Wysokość produktu | 228 mm |
| Głębokość produktu | 227 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Szerokość opakowania | 344 mm |
| Głębokość opakowania | 227 mm |
| Wysokość opakowania | 228 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,6 kg |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Produktów na palecie | 65 szt. |
| Waga palety (UE) | 134,9 kg |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 16 szt. |
| Wymiary palety | 1151 x 927 x 1284 mm |
| Waga brutto palety | 189,5 kg |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1156 x 810 x 1061 mm |
| Produkty na paletę (UE) | 44 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 65 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 13 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 11 szt. |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 225mm |