Hewlett-Packard Głowica drukująca HP Designjet printhead No 727
Symbol: B3P06A
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1795.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B3P06A
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1795.00
| Specyfikacja | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 5 szt. |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 300 |
| Zawartość opakowania | Głowica drukująca |
| Waga produktu | 410 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 173 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny fotograficzny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kod OEM | B3P06A |
| Kompatybilność | Drukarki HP DesignJet seria T920; Drukarki HP DesignJet seria T1500; Drukarki HP DesignJet seria T1600; Drukarki HP DesignJet seria T930; Drukarki HP DesignJet seria T1530; Urządzenia wielofunkcyjne HP DesignJet seria T2530; Urządzenia wielofunkcyjne HP DesignJet seria XL 3600 |
| Waga wraz z opakowaniem | 600 g |
| Szerokość opakowania | 173 mm |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Ilość | 1 szt. |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 20 szt. |
| Waga brutto palety | 250 kg |
| Waga palety | 250 kg (551.2 funtów) |
| Wymiary palety | 1016 x 1219,2 x 1722,12 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1016 x 1219,2 x 1722,12 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 18 szt. |
| Ilość sztuk | 1 |
| Produktów na palecie | 360 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga palety (UE) | 250 kg |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1016 x 1219,2 x 1722,1 mm (40 x 48 x 67.8") |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11,8 kg |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 175mm |