Brother Urządzenie wielofunkcyjne DCP-T430W RTS A4/16ppm/WiFi/LED/6.3kg
Symbol: DCPT430WYJ1
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 839.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCPT430WYJ1
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 839.00
Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne DCP-T430W z serii inkbenefit
Napełnij urządzenie i drukuj dłużej, dzięki super wysokowydajnym butelkom z tuszem. Zaprojektowane z myślą o łatwej konfiguracji oraz wydajnym zarządzaniu papierem.
Drukuj więcej płacąc mniej, dzięki super wysokowydajnym butelkom z tuszem, które z łatwością możesz wlać do tego modelu. Ciesz się bezproblemową łącznością i drukowaniem bez zacięć korzystając z urządzenia wielofunkcyjnego DCP-T430W niezależnie od miejsca, w którym jest użytkowane. Drukuj bezpośrednio z lub skanuj do komputera stacjonarnego, aplikacji mobilnej.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DCP-T430W |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Kopiarka Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | Monarch 98 x 191 mm A4 100 x 150 mm 130 x 200 mm 216 x 279 mm (Letter) 216 x 330 mm (Folio) 216 x 356 mm (Legal) 267 x 184 mm (Executive) C5 162 x 229 mm DL 110 x 220 mm A6 A5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 6000 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 11 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 3.5 obr/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący Papier z recyklingu Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows 11 Chrome OS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 149 mm |
| Szerokość | 390 mm |
| Głębokość | 343 mm |
| Waga | 6.3 kg |
| Video | |
| Oznaczenia | |
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com