HAVIT Słuchawki gamingowe Havit Fuxi-H3 (biały/czarny)
Symbol: Fuxi-H3
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 141.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Fuxi-H3
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 141.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Czas pracy | 23 godz |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 106 dB |
| Impedancja | 17 Ω |
| Materiały | Skóra |
| Materiały | Pianka |
| Szerokość | 198mm |
| Długość | 92mm |
| Wysokość | 243mm |
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie używać podczas ładowania.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.