HAVIT Słuchawki gamingowe Havit Fuxi-H3 Plus (czarne)
Symbol: Fuxi-H3 Plus (czarne)
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 169.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Fuxi-H3 Plus (czarne)
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 169.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Szerokość produktu | 183 mm |
| Waga produktu | 184 g |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Przeznaczone dla dzieci | Nie |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeganie | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas odtwarzania muzyki | 30 h |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | 42 dB |
| Czułość słuchawek | 89 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Impedancja | 16 Ω |
| Latencja | 24 ms |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 210mm |