HAVIT Słuchawki bluetooth Havit E510BT Freego1 Air (czarny)
Symbol: E510BT(Freego1 Air)
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 58.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: E510BT(Freego1 Air)
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 58.00
| Specyfikacja | |
| Długość produktu | 130,5 mm |
| Szerokość produktu | 98,6 mm |
| Wysokość produktu | 47,5 mm |
| Waga produktu | 22 g |
| Zastosowanie | Muzyka / rozmowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zawartość opakowania | Kabel USB typu C x 1 |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pojemność baterii | 110 mAh |
| Czas rozmowy | 10 godz. |
| Czas ładowania | 2 godz. |
| Czas odtwarzania muzyki | 12 godz. |
| Napięcie wejściowe (słuchawki) | 5 V |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Impedancja | 32 Ω |
| Średnica przetwornika | 16,2 mm |
| Budowa słuchawek | Przewodzenie powietrzne |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 120mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.