Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 1000VA 900W z LCD
Symbol: UPS13
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 1073.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPS13
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 1073.00
Zasilacz awaryjny UPS do szaf serwerowych Green Cell RTII 1000VA 900W z wyświetlaczem LCD
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 900 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5 min |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciw przeładowaniu |
| Porty zasilania we. | IEC-C19 IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 6 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | Brak 1 x USB (Type B) 1 x RS-232 (COM) 2 x RJ-11/RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
440 x 86.5 x 430 mm |
| Waga | 13.9 kg |
| Informacje o gwarancji |
|
| Oznaczenia | |