APC BACK-UPS 500VA USB/SERIAL 230V BK500EI
Symbol: BK500EI
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 745.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BK500EI
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 745.00
Back-UPS
APC Back-UPS 500, 230V
APC Back-UPS,300 Watts /500 VA,na wejściu 230V /na wyjściu 230V, Interface Port Optional Simple Signalling RS232 cable, USB
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 500 VA |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas przełączenia (maks.) | 8 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.8 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Wymagania środowiskowe |
- Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Wymiary |
- Szerokość: 90 mm |
| Waga | 6.32 kg |
| Moc czynna | 300 W |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |