Green Cell GREEN CELL ZASILACZ AD117P LENOVO 20V 8.5A 170W
Symbol: AD117P
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 152.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD117P
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 152.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Prąd wyjściowy | 8,5 A |
| Moc rzeczywista | 170 W |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Kompatybilność | Legion Y530 Y720 ThinkPad W540 W541 P50 P51 P52 P70 P71 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 700 g |
| Głębokość produktu | 83 mm |
| Szerokość produktu | 168 mm |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 60mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Nie otwierać obudowy zasilacza.