Green Cell GREEN CELL ZASILACZ AD111P DO HP ELITEBOOK 8530P 8530W 8540P 8540W 8560P 8560W 8570W 8730W ZBOOK 15 G1 G2 19.5V 7.7A 150W
Symbol: AD111P
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 140.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD111P
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 140.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Moc rzeczywista | 150 W |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Typ zasilacza | Uniwersalne |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Prąd wyjściowy | 7,7 A |
| Kompatybilność | HP EliteBook 8530p 8530w 8540p 8540w 8560p 8560w 8570w 8730w ZBook 15 G1 G2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Waga produktu | 710 g |
| Długość kabla | 2 m |
| Głębokość produktu | 168 mm |
| Szerokość produktu | 83 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Adapter |
| Szerokość | 221mm |
| Długość | 141mm |
| Wysokość | 54mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Nie otwierać obudowy zasilacza.