Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC ICE SFF 16G 256BIT GDDR7
Symbol: GV-N507TEAGLEOC ICE-16GD
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 4548.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GV-N507TEAGLEOC ICE-16GD
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 4548.00
Karta graficzna GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC ICE SFF 16G
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5070 Ti EAGLE |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5070 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2452 Hz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2542 Hz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 8960 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 API OpenGL 4.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
304 x 126 x 50 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |
Gigabyte Technology Co. Ltd.
NO. 6, BAO CHIANG ROAD
231 Xindian Dist., New Taipei
Taiwan
EU.grp@gigabyte.com