Gembird Podstawka pod laptop 17 + wentylator
Symbol: NBS-1F17T-01
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 61.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NBS-1F17T-01
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 61.00
Podstawka pod laptop 17 + wentylator
| Informacje o produkcie | |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 15 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Głośność | 10 dB |
| Hub USB | 1 port |
| Funkcje specjalne |
|
| Materiał | Metal Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
370 x 265 x 33 mm |
| Waga | 0.66 kg |
| Oznaczenia | |