BLOW Podstawka chłodząca laptop 4 FAN HURRICANE
Symbol: 66-365#
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 70.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 66-365#
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 70.00
Gamingowa podkładka BLOW HURRICANE dzięki aż czterem wentylatorom chłodzącym zapewni optymalną temperaturę laptopa. Usuwając ciepło wytwarzane pod spodem notebooka, chłodzi go i obniża temperaturę pracy jego podzespołów co zapewnia stabilną oraz dłuższą żywotność najważniejszych podzespołów komputera.
Podkładka wyposażono w czerwone podświetlenie, które nadaje nowoczesny charakter i wzbudza zainteresowanie każdego gracza. Ponadto wbudowany hub USB ułatwia podłączenie dodatkowych urządzeń i nie zajmuje miejsca na biurku. Solidnie wykonana, wytrzymała konstrukcja z łatwością utrzymuje ciężar notebooka.
| Informacje o produkcie | |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 12.5 cm 7 cm |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2200 obr./min |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Głośność | 15 dB |
| Hub USB | 2 porty |
| Funkcje specjalne |
Podświetlenie: czerwone |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) Metal |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
390 x 280 x 30 mm |
| Oznaczenia | |