Gembird Podstawka chłodząca do laptopa do 15 cali
Symbol: NBS-1F15-04
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 27.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NBS-1F15-04
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 27.00
Podstawka chlodzaca do laptopa
| Informacje o produkcie | |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 23 cfm |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Materiał | ABS Metal |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 320 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |