GOODRAM Dysk SSD IRDM 1TB M.2 PCIe 3x4 NVMe 2280 3200/3000
Symbol: IR-SSDPR-P34B-01T-80
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 672.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IR-SSDPR-P34B-01T-80
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 672.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
IR-SSDPR-P34B-01T-80 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Prędkość odczytu | 3200 MB/s |
| Prędkość zapisu | 3000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 250 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 500 K |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Wilk Elektronik S.A.
Mikołowska 42
43-173 Łaziska Górne
Poland
+48 32 736 90 00
www.goodram.com/dane-podstawowe-i-kontaktowe