Fractal Design Wentylator Aspect 12 RGB PWM Black Frame 120 mm
Symbol: FD-F-AS1-1205
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 62.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FD-F-AS1-1205
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 62.00
Wentylator Fractal Design Aspect 12 RGB PWM Black
Opierając się na podstawowej funkcjonalności popularnych na rynku, takich jak Dynamic i Prisma, seria Aspect wprowadza ekscytującą nową estetykę do gamy fanów Fractal. Godne uwagi cechy to aerodynamiczne rozpórki stojana zmniejszające turbulencje, technologia Trip Wire zwiększająca wydajność ostrza, łożyska karabinowe i wbudowane wsparcie łańcucha w celu uproszczenia zarządzania kablami.
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 56 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 10 dB |
| Wymiary |
120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 135 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |