Fractal Design Obudowa Meshify3XL Ambience ProRGB WhiteTG Clear Tint
Symbol: FD-C-MES3X-05
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1072.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FD-C-MES3X-05
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1072.00
Meshify 3 XL
Poznaj zaawansowane chłodzenie i wyrazisty, aerodynamiczny design w przestronnym formacie. Meshify 3 XL, ewolucja naszej serii Mesh Performance, oferuje ulepszenia inżynieryjne zwiększające wydajność, trzy wydajne wentylatory Momentum i oświetlenie atmosferyczne następnej generacji w wersjach Ambience Pro RGB.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Format | ATX Micro ATX ITX E-ATX SSI-CEB SSI-EEB |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | RGB |
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 140 mm (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 10 |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył) 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (góra) 3 x 140 mm (bok) 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód) 2 x 180 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (tył) 1 x 360 mm (bok) 1 x 280 mm (przód) 1 x 360 mm (przód) 1 x 120 mm (tył) 1 x 360 mm (góra) 1 x 420 mm (góra) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Gen1 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 512 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 182 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 230 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
575 x 245 x 515 mm |
| Waga | 11.4 kg |
| Oznaczenia | |