Corsair Obudowa FRAME 4500X LX-R RGB Black Mid Tower ATX
Symbol: CC-9011316-WW
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 524.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CC-9011316-WW
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 524.00
Panoramiczna szklana obudowa do komputera mid-tower FRAME 4500X LX-R RGB iCUE LINK
Panoramiczny szklany panel boczny
Pojedynczy kawałek zakrzywionego szkła hartowanego pozwala na nieskrępowane prezentowanie swojej konstrukcji, bez żadnych szwów lub ostrych kątów blokujących widok. Wygięta szyba otacza przód i bok urządzenia, zapewniając niezakłócony widok sprzęt wewnątrz.
Panel boczny z hartowanego szkła jest laminowany praktycznie niewidoczną powłoką foliową zapewniającą bezpieczeństwo i redukcję hałasu.
System mocowania wentylatorów Corasir Infiniral
Ten wielopunktowy stalowy system mocowania wentylatorów zapewnia niezrównaną elastyczność konfiguracji wentylatorów u góry. Wystarczy przesunąć szynę, aby zamontować wentylatory o wysokości do 120 mm lub 140 mm tam, gdzie są potrzebne, i zapewnić ukierunkowany przepływ powietrza bez ograniczeń montażu stałego.
Wentylatory LX-R z odwróconym wirnikiem w zestawie
Wentylatory wlotowe iCUE LINK LX-R RGB z odwróconym wirnikiem oferują łatwą łączność za pomocą jednego kabla, niezakłócone oświetlenie RGB i ciche chłodzenie. Świeże powietrze jest wciągane przez wentylowany bok do przestronnej obudowy mid-tower, zapewniając efektywne chłodzenie i duży przepływ powietrza w celu zapewnienia maksymalnej wydajności.
W zestawie znajduje się dopasowany kolorystycznie koncentrator systemowy iCUE LINK, dzięki czemu można łatwo dodać więcej wentylatorów LINK do systemu, z obsługą do 24 urządzeń na jednym koncentratorze.
Wentylowane panele boczne i górny
Zoptymalizowane pod kątem przepływu powietrza panele zdobią górną i boczną część obudowy FRAME 4500X, zapewniając maksymalną przewiewność dla wentylatorów zamontowanych w obu miejscach.
Zamontowane z boku wentylatory wlotowe z odwróconym wirnikiem wciągają chłodne powietrze z zewnątrz obudowy, podczas gdy zamontowane na górze wentylatory (sprzedawane oddzielnie) wyciągają gorące powietrze z obudowy, aby utrzymać chłodne wnętrze.
Brak kabli
Zgodność z płytami ASUS BTF, MSI Project Zero i GIGABYTE Project Stealth zapewnia duża liczba złączy i wycięć na kable, a także mocowanie pozwalające utrzymać porządek i organizację, nawet tam, gdzie ich nie widać.
Wiele możliwości chłodzenia
Stwórz odpowiedni do swoich potrzeb system chłodzenia dzięki miejscu na 10 wentylatorów 120 mm oraz różnorodnym opcjom montażu dwóch radiatorów o maksymalnym rozmiarze 360 mm na raz.
Nowoczesny panel wejść/wyjść z przodu
Umożliwia łatwy dostęp do nowoczesnych złączy, w tym do portu USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 portów USB 3.2 Gen 1 Type-A oraz zintegrowanego gniazda audio i mikrofonowego typu jack.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | E-ATX ATX Mini ITX Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | RGB |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm RGB (bok) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 10 |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył) 3 x 120 mm lub 1 x 140 mm (dół) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) 1 x 240 mm (góra) 1 x 360 mm (bok) 1 x 240 mm (bok) 1 x 280 mm (bok) 1 x 280 mm (góra) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) 2 x USB 3.0 Power 1 x USB Typ C |
| Maksymalna długość karty graficznej | 460 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 185 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 250 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
478 x 499 x 246 mm |
| Waga | 11.68 kg |
| Oznaczenia | |