Be quiet! Obudowa DARK BASE PRO 901 BGW51 White
Symbol: BGW51
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1253.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BGW51
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1253.00
DARK BASE PRO 901 White
Wyjątkowa wszechstronność, wydajność i cicha praca
Dark Base Pro 901 White to elastyczna i jednocześnie przyjazna dla użytkownika obudowa z innowacyjnymi rozwiązaniami i najnowocześniejszymi funkcjami.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 24 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 16 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 7 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 140 mm (tył) 2 x 140 mm (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 11 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (bok) 1 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (tył) 1 x 360 mm (przód) 1 x 420 mm (przód) 1 x 120 mm (tył) 1 x 240 mm (bok) 1 x 360 mm (bok) 1 x 280 mm (przód) 1 x 120 mm (przód) 1 x 140 mm (przód) 1 x 240 mm (przód) 1 x 240 mm (góra) 1 x 120 mm (góra) 1 x 360 mm (góra) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) 4 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Typ C |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 190 mm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
604 x 275 x 569 mm |
| Waga | 18 kg |
| Oznaczenia | |