Fractal Design Obudowa Meshify 3 Ambience Pro RGB Black TG Light Tint
Symbol: FD-C-MES3A-03
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 951.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FD-C-MES3A-03
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 951.00
Meshify 3
Meshify 3 to wysokowydajna obudowa PC łącząca najwyższej klasy chłodzenie z płynnym, aerodynamicznym designem. Ewolucja naszej klasycznej serii, Meshify 3 zawiera kilka ulepszeń inżynieryjnych zwiększających wydajność oraz trzy potężne wentylatory Momentum. Wersja Ambience Pro RGB dodatkowo poprawia doświadczenie dzięki zintegrowanemu oświetleniu atmosferycznemu ARGB Gen 2 i wentylatorom, które są łatwo kontrolowane za pomocą dołączonego Adjust Pro Hub, korzystając z naszego intuicyjnego oprogramowania opartego na sieci.
| Informacje o produkcie | |
| Format | Micro ATX Mini ITX E-ATX ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | RGB |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 140 mm RGB (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (góra) 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) 1 x 280 mm (góra) 1 x 280 mm (przód) 1 x 360 mm (przód) 1 x 120 mm (tył) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | Power 1 x USB Typ C 2 x USB 2.0 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 349 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 173 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 180 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
433 x 229 x 507 mm |
| Waga | 9.1 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |