FURY SŁUCHAWKI NAUSZNE FURY FUKIYA F6 Z MIKROFONEM BEZPRZEWODOWE CZARNE
Symbol: NFU-2336
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 172.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NFU-2336
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 172.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 207 g |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Bluetooth | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Czas pracy | 2400 min |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Regulacja głośności | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica membrany | 40 mm |
| Szerokość | 222mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 95mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
(+48)611010230
https://pl.fury-zone.com/kontakt