Esperanza Podstawka chłodząca pod notebook Esperanza EA141 (17.x cala; 1 wentylator; HUB)
Symbol: EA141
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 28.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EA141
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 28.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 365 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Poziom hałasu | 21 dB |
| Prędkość obrotowa (max) | 1200 RPM |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 1 szt. |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wersja USB | 1.0 |
| Interfejs hosta | USB |
| Długość przewodu | 0,8 m |
| Szerokość | 385mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 275mm |
• Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty.
• Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.
• Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa.
Esperanza Spółka Jawna Poterek
POZNAŃSKA 129/133
05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI
Poland
safety@esperanza.com.pl