Esperanza ESPERANZA PODSTAWKA CHŁODZĄCA GAMING BURAN EGC102
Symbol: EGC102
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 47.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGC102
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 47.00
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Liczba ustawień wysokości | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Napięcie | 5 V |
| Rodzaj zasilania | DC, USB |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Szerokość produktu | 415 mm |
| Głębokość produktu | 27 mm |
| Wydajność wentylatora | 56 ft³/min |
| Prędkość obrotowa (max) | 2000 RPM |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 4 szt. |
| Średnica wentylatora 2 | 8 cm |
| Średnica czaszy wentylatora | 12,5 cm |
| Sterowanie prędkością wentylatora | Nie |
| Poziom hałasu | 17 dB |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wersja USB | 1.1 |
| Interfejs hosta | USB |
| Szerokość | 425mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 315mm |
Esperanza Spółka Jawna Poterek
POZNAŃSKA 129/133
05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI
Poland
safety@esperanza.com.pl