Epson Urządzenie wielofunkcyjne EcoTank L3270 ITS color A4/33ppm/USB/WiFi/3pl/3.9kg/cz.panel
Symbol: C11CJ67434
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1130.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C11CJ67434
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1130.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EcoTank L3270 |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Skaner Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Rozdzielczość druku | 5760 x 1440 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 15 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 Mac OS Windows XP Windows Server 2003 Windows Vista Windows Server 2008 Windows 7 Windows Server 2012 Windows 8 Windows 8.1 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct WiFi |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 179 mm |
| Szerokość | 375 mm |
| Głębokość | 347 mm |
| Waga | 3.9 kg |
| Oznaczenia | |
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu