Epson Tusz Epson T9452 (C13T945240) Cyan
Symbol: C13T945240
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 336.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C13T945240
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 336.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kod OEM | C13T945240 |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 38,1 ml |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 5000 stron(y) |
| Kompatybilność | - WorkForce Pro WF-C5790DWF - WorkForce Pro WF-C5710DWF - WorkForce Pro WF-C5290DW - WorkForce Pro WF-C5210DW |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 0,21 g |
| Szerokość opakowania | 35 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 108mm |
| Wysokość | 40mm |
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu