Brother Brother LC-223VALBP nabój z tuszem 4 szt. Oryginalny Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: LC223VALBP
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 301.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LC223VALBP
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 301.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 550 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 3 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Ilość sztuk | 4 |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 550 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | DCP-J4120DW MFC-J4420DW MFC-J4620DW MFC-J4625DW MFC-J5320DW MFC-J5620DW MFC-J5625DW MFC-J5720DW |
| Wysokość produktu | 172 mm |
| Waga produktu | 209 g |
| Szerokość produktu | 61 mm |
| Głębokość produktu | 216 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 281 g |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Wymiary papieru (szer. x głęb. x wys.) | A4 |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 17 szt. |
| Produktów na palecie | 544 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 136 szt. |
| Wysokość brutto palety | 16,3 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Waga brutto palety | 150,3 kg |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 180mm |
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com