Brother Brother LC521VAL nabój z tuszem 4 szt. Oryginalny Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: 548267
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 290.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 548267
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 290.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 500 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 500 stron(y) |
| Ilość sztuk | 4 |
| Kompatybilność | DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1360DW, DCP-J1460DW |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 10 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość opakowania | 69 mm |
| Wysokość opakowania | 109,5 mm |
| Głębokość opakowania | 111 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 180 g |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com