Epson Kartridż do drukarki Epson WF-C53xx / WF-C58xx L Ink Black T11C140
Symbol: 438539
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 242.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 438539
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 242.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 3000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Kompatybilność | WorkForce Pro WF-C5390DW, WorkForce Pro WF-C5890DWF |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 275mm |
| Wysokość | 40mm |
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu